Elishka's Diary
10.03.2006
Elishka má první říji.
Vzdycky sem si rikala jaká první říje bude.První je navíc spojená s pubertou takže je to fakt šílený, Elishka přestala chodit na záchodek, víc smrdí a je pořád u zadečku mokrá,navíc pořád dělá co nemá a skoro všude si ucvrkne.nevíc mi přijde ze má více emocí protože si často pouští fretčí plyny i kdyz se ničeho nebojí.už aby to bylo za ní, hlavně teda ta puberta.Jinak ať teda nepíšu jen jak to je hrozný tak pozitivni je to ze se radši mazlí a a vydrží sedět dlouho na klíně a nechat se hladit..
19.03.2006
Elishka přestala papat
3 dny nic nesnědla a ve čtvrtek si dala jen trošičku masa z kapsičky.Teď o víkendu už si dává i granulky takže jsem ráda.. doufám že zase nepřěstane..
Elishka si říji užila přes mesíc než jsme našli vhodnýho Veta, kterej hned od začátku neříkal že je to beznadějný a že když jí to píchne tak na 50% umře.. chtěla jsem 100% jistotu.Nakonec jsme našli přez fórum Veta v Hrabůvce kterej nejenom že byl moc milej ale říji ukončil, šlo to hladce.. za tyden bylo po říji a nastala falešná březost "ouvej"
25.05.2006
Falešná březost : Eliška je agresivní kouše všechny okolo (do krve) "mě ne" NAŠTĚSTÍ.na fóru jsem se dozvěděla ze to bude trvat ještě 6 týdnů. Nevadí nějak to překousnem :-D
24.06.2006
Druhá říje : protože nemůžu mít přez prázdniny mláďata.. budeme si ji muset spolu zase odtrpět.Pokud bude mít i třetí plánujeme potomstvo.
06.07.2006
říje pomalu ustupuje, myslím že pomohli fretčí procházky.a Elishka pomalu ale jiste se vrací ke kousání :( zítra jedeme na chatu i s Elishkou a bude tam celá velká rodina tak doufam že tam nikoho kousat nebude.protože jinak bude pořád zavřená nebo na vodítku a to by určitě nechtěla.. nebo já bych to určite nechtěla.Po víkendu napíšu jak bylo na chatě a kolik lidí prišlo o prsty :)
11.07.2006
tak na chatě bylo uplne sqěle..večer prijel i bratrancuv malamut a chtěl Elishku sežrat.. tak jsme je pouštěli na etapy.Ale Elishce se tam líbilo.. behala po lese a dokonce tam prestala kousat pri falešné březosti a doteď nekouše..prostě chatu zviřata milují.. všechny.dnes sem jí koupila novej šampon, Rival proti klíšťatům blechám a parazitům.. pekně voní.no, to by stačilo.fotky z chaty jsou ve fotogalérce
21.01.2007
Elishka je čím dál hodnější a přítulnější.Začali jsme papat pastu CALOPET a moc nám chutná.Jinak má Elča ráda i Maltsoft, Power plus i Multivitamínovou pastičku.Na první říji plánujeme miminka a už se na ně obě moc těšíme.Vše o miminkách budu aktualizovat na těchto stránkách.